محل تبلیغات شما

این مقاله رو حتما بخونید.

1. استاندارد و ولید بودن کدهای قالب
کدهای قالب به هر زبانی html، php، css و … روز به روز در حالت پیشرفت هستن، از این قالبی که برای سایت خود استفاده می کنید باید کدهای ان ولید باشن ( استاندارد )، برای بررسی این مورد می توانید به لینک w3 مراجعه کنید و کدهای قالب سایتتون رو در اونجا بررسی کنید.
  
2. حذف فاصله های خالی بین کدها
مورد دوم نیز به کدهای قالب مربوط میشه، اگر تا به حال به کدهای قالب سایتتون توجه کرده باشید ممکنه فاصله های خالی و سفید بین چند خط کد وجود داشته باشه که بهتره این فاصله از بین بره، تاثیر خوبی هم می تونه در سرعت سایت داشته باشه.

3. عدم استفاده از جدول در طراحی
مدت زیادی هست که استفاده از جدول در سایت خوب نیست و این مورد به کلی می تونه برای سایت خوب نباشه، تا جایی که می تونید سعی کنید اصلا از جدول استفاده نکنید.

4. حذف کدهای غیر ضروری قالب
اگر توجه کرده باشید گاهی برای کدهای برخی قسمت ها کامنت هایی نوشته میشه اگر این کدها طولانی باشه بهتره حذف بشن یا به جای آن ها از یکی دو کلمه برای مشخص شدن کدها بمونه، وجود کدهای غیر ضروری می تونه سبب کاهش سرعت لود سایت بشه.


سئو و افزایش بازدید و کسب درامد کدهای ,سایت ,استفاده ,قالب ,تونه ,حذف ,از جدول ,کدهای قالب ,می تونه ,به کدهای ,داشته باشهمنبع

سئو چیست؟

قرار دادن favicon برای وبلاگ

افزایش سرعت ایندکس مطالب جدید سایت

ثبت نقشه در گوگل وبمستر تولز

آموزش ثبت سایت در Google Webmaster Tools

انالیز وبلاگ hamedtanha17.r98.ir

اموزش سئو متاتگ ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اخبار سراسری ، دانلود تیک ویدیو توضیحات بهداشتی فروش درب اتوماتیک شیشه ای به صورت مستقیم https://www.miaadtime.com فاخته پرواز طراحی سایت و سئو رسول مهربان فروش و تعمیر تصفیه آب در کرمان 09229766368 decor-off